Поміж львівських народнихдепутатів постало питання про кумівство та хабарництво, яке викликане"дивним" збігом обставин. Виявляється що в депутатській фракції “Голос” помічником народної депутатки Галини Васильченко став Андрій Рущак, який є чоловіком іншої народної депутатки Наталії Піпи, помічником якої працює Сергій Васильченко.

Чоловіки вказаних народних обранець працюють на безкоштовній основі, тобто на громадських засадах. Жодних коштів з бюджету вони не отримують.

Обидві депутатки коментуюють цю ситуацію як обурливий збіг, який, на їхню думку, неочікувано призвів до резонансу. Наталія Піпа та Сергій Васильченко познайомились на програмі Good Governance в УКУ й лише потім вони всі разом почали працювати та товаришувати в "Українській галицькій партії".

Популярні новини зараз
Чи буде в Україні долар по 50 гривень: експерт розповів, до чого готуватись Додаткова підтримка пенсіонерів: нова виплата 944 грн на місяць ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо Не 3,5 і навіть не 4 грн за кВт: українцям назвали "справедливий" тариф на світло
Показати ще

“Андрій Рущак, Наталчин чоловік, ще з часів виборів 2015 року є партійцем “Української галицької партії”. Коли я стала головою міської організації, то Наталка в мене була заступником. Рущак був у раді міської організації. Ми працювали над темою податкового законодавства. То він мені організовував зустрічі з IT-середовищами, різні заходи, бо він же сам ITшник”,- пояснює Галина Васильченко.

Також вона додала, що її чоловік, вона , Наталія Піпа та Андрій Рущак разом працювали ще у рамках проектів "Кращого Сихова".

Наталія Піпа також зазначила, що навіть не підозрювала, що це питання фігуруватиме як "кумівство". Адже всі вони знають один одного давно і така співпраця є просто логічною.

Нагадаємо, що 10 народних обранців із Прикарпаття зареєстрували 27 помічників

Як повідомляв портал Знай.ua, небезпечне захоплення закінчилося для чоловіка загибеллю

Також Знай.ua писав про те, що черговий скандал, до якого причетні “Слуги народу”, назріває у Верховній Раді.