У департамент цивільного захисту населення Львівська обласної державної адміністрації надали сумну статистику випадків отруєнь чадним газом у Львівській області.

Працівники медичної галузі підрахували, що, починаючи з січня 2019 року, на Львівщині сталося дев'ять смертельних випадків через отруєння чадним газом. Серед померлих - одні дитина.

Загалом, за вказаний період з діагнозом "отруєння чадним газом" до лікарень області було госпіталізовано 177 людей, серед яких налічувалось майже 60 дітей.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

Помер боксер Володимир Вірчис, ЗМІ припускають самогубство: вийшов з дому і не повернувся

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Більшість випадків отруєння стаються в період опалювального сезону під час роботи систем обігріву квартир, а також під час згоряння дров чи вугілля.

Головним принципом долікарської медичної допомоги при отруєнні є негайне усунення джерела надходження чадного газу. Ні в якому разі не можна запалювати світло або вогонь, тому що це може спровокувати вибух. У приміщенні необхідно відкрити вікна для свіжого повітря.
Постраждалого необхідно якнайшвидше винести або вивести (якщо він не втратив свідомість) на повітря та викликати «швидку».
Найважливіше – негайно, якщо є підозра на те, що погіршення самопочуття викликано отруєнням чадним газом, звернутися по кваліфіковану допомогу до медичного закладу! Якщо допомогу не надано своєчасно, то хворий може загинути. Слід пам’ятати що своєчасне надання допомоги лікарем значно підвищить шанси на виживання, одужання.

Нагадаємо, що у Львові двоє мешканців потрапили до лікарні через отруєння чадним газом

Як повідомляв портал Знай.ua, на місце події прибули три наряди рятувальників ДСНС

Також Знай.ua писав про те, що у Харківській області пожежа мало не забрала людське життя