У Львівській обласній раді відбулось позачергове пленарне засідання депутатів, на якому було озвучено питання про відкладення розгляду звільнення двох затупників голови обласної ради Олександра Ганущина.

Таку пропозицію внесла голова фракції "Самопоміч" у Львівській обласній раді Інна Свистун. Вона мотивувала це тим, що розгляду питання про звільнення мають внести весь склад президії обласної ради. Як пояснила Інна Свистун, за два останні роки серед керівництва обласної ради так і не спотерігалось злагодженої колективної роботи та взаємної співпраці між Олександром Ганущиним та його заступниками.

За пропозицією голови "Самопомочі" розгляд питань про звільнення Гірняка і Білоуса мали відкласти до моменту внесенняя відповідної постанови. Але Інну Свистун підтримали лише 23 депутати. Для ствердної відповіді мало проголосувати 43 обранці обласної ради.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще

Нагадаємо, що на Львівщині водії вимагають дозволів на транспортні перевезення

Як повідомляв портал Знай.ua, Департамент житлового господарства на інфраструктури розповів про те, що у Львові планують розпочати ремонт вулиці Курмановича.

Також Знай.ua писав про те, що під час сесії міської ради у Червонограді, депутати розглядали питання прийняття і захоронення твердих побутових відходів зі Львова.