Як випливає з тендерів та укладених договорів на виконання певних робіт, "Львівводоканал" має своїх фаворитів серед фірм та компаній, які займаються відповідними послугами. Про це повідомляють "Наші гроші".

Нещодавно львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" підписало три договори з ТОВ "Будівельні споруди міста" на реконструкцію водопровідно-каналізаційних мереж у Львові вартістю 20,1 млн грн.

Комунальники планують витратити 9,3 млн грн. на реконструкцію мереж району вулиці Металістів, також 7,7 млн грн підуть на реконструкцію аварійних ділянок мереж по вулиці Мельничука і 3 млн грн – на мережі по вулиці Шеремети.

Популярні новини зараз

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

Компанія, яка перемогла у конкурсі, створена лише три місяці тому. І має на своєму рахунку лише одне виконане замовлення на суму 1,85 млн грн.

Її власник вже має досвід виконання субпідрядів як керівник інших компаній. Тарас Фургало давно працює на ринку і здебільшого саме з водоканалом. Він був власником фірми "Західпласт" та розігрував торги з фірмою, свого швагра "Компанія вестінвест". В листопаді 2016 року Антимонопольний комітет оштрафував ці компанії на 68 тис. грн кожну за узгоджені дії на торгах, однак фірма продовжувала отримувати замовлення від "Львівводоканалу" за прямими договорами. У трьох поточних торгах конкурентом ТОВ "Будівельні споруди міста" виступало ТОВ "Альтбуд ЛВ" Андрія Кухтицького, який був конкурентом лише технічно, оскільки не надав необхідні документи у повному обсязі, і лише в одних торгах до них також приєдналося ПП "Донком" з Харкова. Переможець усіх торгів «Будівельні споруди міста» у своїх документах зазначило, що в усіх випадках користуватиметься послугами субпідрядника ПАТ "Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1". Це ПАТ, за виключенням постачальника електроенергії, є улюбленим підрядником "Львівводоканалу".

Нагадаємо, що "Львівводоканал" ремонтує прорив труби

Як повідомляв портал Знай.ua, "Львівводоканал" проводить аварійно-відновлювальні роботи

Також Знай.ua писав про те, що водіїв засмоктало у масштабному заторі на стратегічно важливій трасі біля Львова