З 27 по 29 липня у курортному Яремчі Івано-Франківської області вкотре відзначатимуть День міста .

Цього року організатори заходу влаштують Перший відкритий Гуцульський карнавал, у якому візьмуть участь понад 30 карнавальних платформ. Кожна з платформ буде представлена – місцевими аграріями, фермерами, виробниками еко-продукції, народними майстрами та ремісниками, дизайнерами одягу та аксесуарів, туристичними агенціями, місцевими готелями, ресторанами та музейними комплексами. Фантазію та розмір платформи організатори не обмежують. Єдина умова – платформа має містити елементи гуцульської культури, побуту, традицій та ремесла.

Переможця найкращої платформи визначать за допомогою онлайн голосування. За перше місце передбачена грошова винагорода.
Окремою частиною програми стане приготування велетенського казану грибної юшки. Юшку зварять з білих лісових карпатських грибів за традиційним гуцульськими рецептом. Скуштувати місцеву грибну юшку зможуть всі охочі безкоштовно.

Організатори заходу обіцяють яскраве дійство, що продемонструє гостинність та колорит звичаїв, обрядів, культури та кухні мешканців Гуцульщини.
27 та 28 липня в Яремче пройде ярмарок місцевих товарів та продуктів. Для учасників та гостей свята заплановані чисельні майстер-класи, дегустації традиційних гуцульських страв, відвідини садиб та культурних центрів. Будуть представлені різноманітні види народного мистецтва – розпис на склі, різблярство, лозоплетіння, вишивка, ткацтво, кузня, гончарство та художній розпис кераміки.
Гостей та учасників фестивалю гостинно прийматиме незмінний партнер Дня міста Яремча — Romantik Spa Hotel, що у Яремчі.

"Гуцульський фестиваль — одна з візитних карток Карпат. Усі етно-фестивалі роблять грандіозну справу — об’єднують нас як націю, як народ. Приїжджайте до нас! Ми нікого не залишимо голодними. Нікого не залишимо без пісні, веселощів та розваг", — сказав співорганізатор фестивалю, власник готелю, ресторатор у Яремчі Іван Гаврон.

Популярні новини зараз
Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Гарно нагодував та несплатив податки: БЕБ запідозрили родичів Юлії Тимошенко у сумнівних оборутках Організатор п'яних вечірок щасливий, що став популярним: "В 19 років твій *бальник знає вся країна" Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще