Мер Львова не планує брати участь у місцевих виборах і не боротиметься за посаду мера. Лідер партіїї «Самопоміч», Андрій Садовий, має в планак до 2020 року перейти до іншої діяльності.

«Я собі запланував нормально перебудувати систему, щоб після 2020 року на повну займатися загальноукраїнськими питаннями. Це повинен бути плавний перехід», - коментує сам Садовий.

Так само Садовий додає, що вже готують майбутнього чиновника, посаду займе наступник.

Нагадуємо, що львівські школярі можуть залишитися без шкільних автобусів.

Популярні новини зараз
28 січня не виходьте з дому і обов'язково стукайте по дереву: прикмети та заборони на день Павла Фівейського Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, прес-служба міськради Львова поінформувала про рішення розморозити проект львівського метрополітену.

Також портал Знай.uа писав, що вже зовсім скоро автомобілі лівів'ян будуть у безпеці, адже кількість місць для паркування збільшиться.