Під час передвиборчої кампанії 60 повідомлень надійшло до Львівської поліції щодо можливих порушень виборчого законодавства. Про це повідомили в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області.

Повідомлення надходили не лише від жителів Львіщини, активність проявили представники Всеукраїнської громадянської мережі «ОПОРА», самі ж кандидати в народні депутати України та поліцейські. На разі всі дані зафіксовані в Журналі єдиного обліку.

Правоохоронними органами проводяться перевірки, і вже 7 повідомлень не знайшли підтвердження.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин показала, за що її обожнюють мільйони: справжня україночка

Рак яєчників повернувся до Наталії через 9 років: "Життя варте того, щоб за нього боротися"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще

«Складено одинадцять матеріалів про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 212 -213 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зазначають в обласному управлінні поліції.

Нагадаємо, що президент України здійснив робочу поїздку в Закарпаття, зокрема побував у прикордонному підрозділі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", Президент України Володимир Зеленський терміново звернувся до українців щодо Донбасу.

Також портал "Знай.ua" писав, що верховний Суд України розглянув позов Центральної виборчої комісії за фактом рішення суду в пережеребкуванні партійних номерів, під якими вони будуть у виборчих бюлетенях.