Президент України зустрінеться з громадскістю та особисто відрекомендує нового голову Львівської ОДА.

Новим очільником, як відомо, стане юрист Маркіян Мальський, кандидатуру якого раніше погодили під час засідання уряду. Офіційного наказу щодо призначення, правда, ще нема.

Маркіян, 35-річний почесний консул Австрії у Львові, син декана факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. І.Франка, був українським послом Польщі у 2010-2014 роках. Також він є головою західноукраїнської філії юридичної компанії Arzinger.

Популярні новини зараз
Мобілізація обійде стороною: ще одна категорія чоловіків стане недоторканною для ТЦК - які критерії Чоловікам після 50 приготуватися: кого мобілізують уже з червня Кого позбавлять відстрочки від мобілізації у червні: озвучено повний список Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч
Показати ще

Що цікаво, місяць тому Маркіян Мальський публічно відмовився від посади голови Лівівської ОДА, однак, судячи з усього, наразі він змінив свою думку.

Нагадуємо, що у суботу, 6 липня відбудеться останній з'їзд партії "Слуга народу". На ньому представлять остаточний список кандидатів у депутати на позачергових виборах у Верховну Раду.

Раніше портал “Знай.ua” розповідав про те, що перша леді України вразила Канаду двома кардинально різними образами.

Також “Знай.ua” повідомляв, що 1 липня промислові споживачі будуть платити за газ за новими тарифами.