Як повідомляє департамент з комунікацій НАК «Нафтогаз України», заборгованість за опалення може призвести до відсутності тепла взимку в містах Новояворівськ та Новий Розділ, що на Львівщині.

Загальна сума боргу «Гарант Енерго М», який є відповідальним за опалення у Новояворівську та Новому Розділі, складає перед Нафтогазом 313,0 млн. грн. Нафтогаз звернувся до Уряду, АРМА, Міненерговугілля, Мінрегіону та Львівської облдержадміністрації з пропозицією вжити заходів для забезпечення розрахунків «Гарант Енерго М», згідно з укладеними договорами. Від цього напряму залежить регулярне постачання тепла у Новий Розділ та Новояворівськ взимку.

Нагадаємо, що Львів лишається без води. Кому ж варто поповнити запаси?

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у відомстві розповіли, які тарифи будуть діяти з липня.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять по 5 тисяч: як отримати надбавку Залишитесь без газу та субсидій: які дані потрібно терміново оновити В Україні скасують деякі пільги, які діяли роками Пенсіонерам перерахували виплати: кому підвищили на 1500 грн
Показати ще

Також Знай.ua писав, що підскочили ціни на деякі товари та послуги, але знизилась вартість газу.