До 20.00 значна частина Львова лишається без води. Працівники «Львівводоканалу» на вулицях Малоголосківській і на Нивах розпочали переключення водопроводу.

У зв'язку з цим, такі вулиці: Варшавська, Винниця, Дивізійна, Кругла, Купчинського, Липи, Малоголосківська, Масарика, Окуневського, Панча, Під Голоском, Петрицького, Соснова, Сосюри, Тунельна, Холмська й Чубинського, будинки №3 та №5 на вулиці Липинського й №55, №67в, №67б, №73, №75 та №75 і корпуси №40, № 95, №99, №101 та №103 на проспекті Чорновола - лишаються без водопостачання.

Нагадаємо, що ціни на блакитне паливо для споживачів стали меншими.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", до Львову завітає хмарна погода. Синоптики передбачають, що хмари заполонять небо на увесь день.

Популярні новини зараз
Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу "Це відродження...": відомий ведичний астролог назвав дату кінця негараздів України, зміни прийдуть з теплом Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії
Показати ще