Українські супермаркети оновили ціни на пшоно, рис та макаронні вироби. Як виглядають цінники на ці продукти в другій половині вересня, показують дані порталу Мінфін.

З початку повномасштабної війни в Україні помітно зросли ціни на низку продуктів, як першої необхідності, так і інших категорій. Деякі позиції додають у ціні практично щотижня. Так, українцям показали, як у магазинах змінилася вартість пшона, рису та макаронів у другій половині вересня.

Супермаркет. Фото: скрін youtube
Супермаркет. Фото: скрін youtube

Згідно з даними, середня ціна пшона станом на 22 вересня становить 31,10 гривні за кілограм, що на 43 копійки дорожче, ніж було напередодні. В той самий час пшоно фасування 900 грамів знизилося в ціні з 23,40 до 20,80 гривні.

Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін
Ціни на пшоно. Фото: скрін Мінфін

Популярні новини зараз
Введення в Храм Пресвятої Богородиці 4 грудня: можна з'їсти риби, але не можна одружуватися, заборони великого православного дня Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Істотно додав у ціні довгий рис – з 62,88 гривні до 75,93 гривні за один кілограм. Пропарений рис також не відстає і зріс у ціні з 66,63 гривні до 75,95 гривні за кілограм. Найдорожче пропонується круглий рис – 76,45 гривні замість колишніх 74,93 гривні за кіло.

Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін
Ціни на рис. Фото: скрін Мінфін

Макарони дорожчають не так стрімко, а на кілька копійок - з 28,24 до 28,65 гривні за кілограм.

Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін
Ціни на макарони. Фото: скрін Мінфін

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, бутербродів не буде: вересень приніс суттєве подорожчання ковбаси та сиру в Україні.

Також наш портал інформував, що свинина стане менш доступною вже восени: які прогнози цін дають на наступні місяці.

Крім того, ми повідомляли, на соняшниковій олії доведеться заощаджувати: які ціни виставили продавці за цей продукт.