У наші дні автомобілем вже нікого не здивуєш, адже він давно не вважається предметом розкоші. Важко уявити, що ще 90 років тому машину в Україні могли дозволити собі лише обрані, адже коштували вони як 10-річний заробіток звичайного працівника. Про це пише Lviv1256.

У 1930-х роках автомобілі на території України вже не були дивиною. Розглянемо хто міг дозволити собі машину в ті роки на прикладі Львова. Так, в 30-х роках минулого століття в місті Лева можна було знайти чимало марок авто з різними цінами.

Автомобіль. Фото: lviv1256
Автомобіль. Фото: lviv1256

Один з найдорожчих автомобілів Fiat 500 коштував близько 3800 злотих, але були моделі і дорожче. Наприклад, цінник на Opel Olimpia доходив до 6800 злотих. Втім, вартість автомобіля це тільки частина витрат, які належали автолюбителю. Неминучими були витратні на обслуговування, ремонт, гаряче і технічні рідини, які коштували чималих грошей.

Автомобіль. Фото: lviv1256
Автомобіль. Фото: lviv1256

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Також у той час існували податки на автомобілі, які доводилося платити щороку. Вартість податку розраховувалася з ваги машини - за кожні 100 кілограмів доводилося викласти 15 злотих.

Так, дозволити автомобіль могла лише багата сім'я зі стабільним доходом, адже для більшості громадян навіть оплата податку була непідйомною.

Нагадавши, у Львові сотні родин потерпають через пекельну дорогу: ями закривають гілками, асфальту не дочекалися.

Також Знай писав, що українських водіїв ловитимуть на живця, патрулем може виявитися будь-хто.

Крім того Знай повідомляв, що українським водіям готують нову систему покарань.