Зі Львова прийшли доволі цікаві новини, тут презентували результати опитування місцевих жителів, які показали дуже стрімку тенденцію у виборі транспорту за останні кілька років. Найголовніше те, що люди стали частіше довіряти своїм власним силам, іншими словами - львів'яни стали частіше ходити пішки.

Про це стало відомо завдяки соціальному опитуванню та статистиці спільноти "GIZ Ukraine GmbH".

маршрутка, скріншот з відео
маршрутка, скріншот з відео

Зокрема, частка використання громадського транспорту суттєво зменшилася. У 2014 році вона становила 54%, а зараз - 34%. Натомість найбільше львів'яни віддають перевагу своїм ногам. 35% опитаних найчастіше долають пішки відстань у місті.

Статистика, скріншот: GIZ Ukraine GmbH
Статистика, скріншот: GIZ Ukraine GmbH

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Найчастіше жінки використовують громадський транспорт, зате чоловіки надають перевагу власному автомобілю. Спікери презентації зазначили, що це в першу чергу пов'язано через пандемію коронавірусу, яка суттєво зменшила кількість людей у громадському транспорті.

Цього року було опитано 800 осіб у віці від 14 років і старше. Вибірка репрезентативна. Похибка вибірки не перевищує 3,6%.

Раніше повідомляли, полишили, немов сиріток, у пологовому будинку: як склалася доля покинутих маленьких львів'ян.

Як повідомляв Знай.uа, львів'янин викликав копів через відмову дружини виконувати подружній обов'язок: "направте дві високі Поліни".

Знай.uа писав, "безрукий" українець позбувся інвалідності після жебрацтва в підворітті: "Шах і мат, атеїсти".