На акціонерне товариство “Львівгаз” наклали штраф через порушення ліцензійних умов здійнення господарської діяльності, пов’язаної з розподілом природного газу.

Відповідне рішення ухвалили у Національній комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг на засіданні, яке відбулося 23 липня.

Сума штрафу склала 425 тисяч гривень.

Як зазначається, початково пропонувалася сума в 102 тисячі гривень, однак проти такого рішення щодо “Львівгаз” зіграв той факт, що саме на це підприємство надходить найбільше скарг через порушення прав споживачів.

За словами очільника комісії, “шалена кількість скарг” на оператора від населення дозволила збільшити розмір штрафу в чотири рази.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Українцям зменшили мінімальний тариф за розподіл газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Оплата за газ, кадр з відео
Оплата за газ, кадр з відео

До 1 вересня підприємство зобов’язане надати комісії дані щодо виплати компенсацій 25 споживачам, до яких було недотримано мінімальні стандарти та вимоги в обслуговуванні.

Ко кінця цього року, тобто до 31 грудня, компанія має встановити лічильники газу для громадян, які проживають у квартирах та приватних будинках.

Всі роботи, пов’язані із повіркою лічильників у побутових споживачів “Львівгаз” повинен проводити за власний рахунок. Це стосується демонтажу, транспортування, монтажу та ремонту, і не залежить від того, чи є компанія власником приладу.

Лічильник газу, скріншот: YouTube
Лічильник газу, скріншот: YouTube

Крім того, “Львівгаз” заборгував «Укртрансгазу» 2,1 мільярди гривень та ще 20,9 мільйонів гривень має повернути ТОВ “Оператор газотранспортної системи України”.

Нагадавши, телефонні шахраї обібрали довірливих пенсіонерів на сотні тисяч гривень: популярна схема досі працює. Правоохоронці затримали організовану злочинну групу.

Як повідомляв портал Знай, шахрай спритно обвів касирку навколо пальця: як не попастися на новий прийом. Зловмисник намагався обдурити касирку в магазині.

Також Знай писав, що молода львів'янка повторила трагічну долю Ганни Кареніної. Жінка загинула на місці НП.