Нещодавно відбулася прем'єра стрічки про спорт під назвою "Пульс". У цій роботі взяла участь і відома українська акторка та гімнастка у минулому Лілія Ребрик. Акторка зізналася, що вперше за 20 років її роботи у театрі та кіно знімання були так тісно переплетені зі спортом.

Про це Лілія Ребрик розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

"Дивно, але за всю мою акторську кар'єру це перша робота, яка пов'язана зі спортом. Я займалася 10 років художньою гімнастикою. Я майстер спорту з художньої гімнастики. Є дівчата, яким багато чого дано від природи. Як підйом, стопа, розтяжка, гнучкість. В мене такого всього не було, мені здається, якби я не займалася художньою гімнастикою, я була б така "ух дівка". Моцна", - розповіла Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик, фото з Instagram
Лілія Ребрик, фото з Instagram

При цьому зірка зазначила, що не шкодує, що покинула спорт та віддала перевагу театру та кіно. Адже навіть коли вона займалася художньою гімнастикою могла якісь неточності у техніці компенсувати своїм артистизмом.

"Мій тренер досі каже, що "Ну артистка, що ти зробиш, артистка", - підсумувала вона.

Популярні новини зараз
За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували Прибіг до укриття і "поцілував" замок: киянин поскаржився, що в будинку зама Кличка бомбосховище для обраних
Показати ще

Нагадаємо, ніжна Лілія Ребрик здивувала новими талантами, чоловiк в захватi.

Як повідомляв "Знай.ua", Анатолій Анатоліч та Лілія Ребрик у День захисту дітей допомогли маленьким українцям"попрацювати дорослими"

"Знай.ua" писав, Лілія Ребрик влаштувала "розбір польотів" через сказ у травні: "Ювілей"