Нещодавно відбулася прем'єра стрічки про спорт під назвою "Пульс". У цій роботі взяла участь і відома українська акторка та гімнастка у минулому Лілія Ребрик. Акторка зізналася, що вперше за 20 років її роботи у театрі та кіно знімання були так тісно переплетені зі спортом.

Про це Лілія Ребрик розповіла в інтерв'ю Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

"Дивно, але за всю мою акторську кар'єру це перша робота, яка пов'язана зі спортом. Я займалася 10 років художньою гімнастикою. Я майстер спорту з художньої гімнастики. Є дівчата, яким багато чого дано від природи. Як підйом, стопа, розтяжка, гнучкість. В мене такого всього не було, мені здається, якби я не займалася художньою гімнастикою, я була б така "ух дівка". Моцна", - розповіла Лілія Ребрик.

Лілія Ребрик, фото з Instagram
Лілія Ребрик, фото з Instagram

При цьому зірка зазначила, що не шкодує, що покинула спорт та віддала перевагу театру та кіно. Адже навіть коли вона займалася художньою гімнастикою могла якісь неточності у техніці компенсувати своїм артистизмом.

"Мій тренер досі каже, що "Ну артистка, що ти зробиш, артистка", - підсумувала вона.

Популярні новини зараз
У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви "Космічні" квитанції через лічильник? Українцям показали, як правильно економити з точними показниками "Не питали мене...": абоненти "Київстар" скаржаться, що втрачають по 25 гривень щомісяця Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах
Показати ще

Нагадаємо, ніжна Лілія Ребрик здивувала новими талантами, чоловiк в захватi.

Як повідомляв "Знай.ua", Анатолій Анатоліч та Лілія Ребрик у День захисту дітей допомогли маленьким українцям"попрацювати дорослими"

"Знай.ua" писав, Лілія Ребрик влаштувала "розбір польотів" через сказ у травні: "Ювілей"