У молитві до Володимирської ікони православні віряни звертаються з проханням про допомогу у складних обставинах.
Цю молитву до Володимирської ікони Божої Матері слід читати саме 3 червня, адже тоді вона матиме неаби яку силу.
Ця потужна молитва допоможе захистити вас від життєвих труднощів. Молитва подарує захист від усього поганого. Читайте молитву з особливою вірою аби вона мала силу, адже святі допомагають всім тим, хто цього потребує.

Володимирська ікона Божої Матер / фото molva33
Володимирська ікона Божої Матер / фото molva33

Молитва

О, велика Божа Матір! Я перед образом Твоїм на колінах стою, молю про допомогу Твою і захист. Так прости ж мене, Пресвята Діво, за всі мої діяння грішні і помисли нечисті. Звільни душу мою від кайданів злоби, корисливості й відчаю.

Зціли від хвороб, захисти будинок від ворогів, направ на шлях істинний і зміцни віру мою. Та будь поруч зі мною, Богородице, в хвилини смутку і радості, оберігай і не дозволяй впасти духом. Так буду віддана я Тобі і Господу до кінця моїх днів. І прославлю ім’я Твоє, Пресвята Богородице! На віки вічні. Амінь.

Нагадаємо, раніше молитва від наклепу: правильні слова для захисту себе і близьких від злих язиків. Всі християни, які зіткнулися з наклепом і хочуть врятуватися від несправедливого утиску як себе, так і рідних, можуть звернутися за допомогою молитвами до Бога.

Популярні новини зараз
Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Як повідомляє портал Знай.ua молитва про тих, кого образили: як очистити свою совість, коли помиритися неможливо. Як молитися, щоб позбутися докорів сумління

Також Знай.ua писав, що молитви дітей за батьків: як просити у Бога здоров'я для найрідніших. Між батьками і дітьми завжди є особливий духовний зв'язок і тому їх молитви один за одного мають надзвичайну силу.