Відома українська політична активістка, дитяча письменниця Лариса Ніцой в чергове висловилася щодо української мови і всього українського.
Відповідний пост Лариса Ніцой опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі фейсбук.
Цього разу Ніцой розповіла ситуацію, яка сталася з її сином. На урок зарубіжної літератури пришов заміняти інший викладач. Варто зазначити, що він був російськомовний і так само спілкувався з дітьми на уроці.

Лариса Ніцой, скріншот: YouTube
Лариса Ніцой, скріншот: YouTube

"- Сейчас у нас зарубєжная літєратура і я замєняю вашего прєподаватєля. Скажітє, что ви на сєводня гатовілі? Атвєчать будєт...
Веде пальцем по журналу.
- Атвєчать будєт Ярослав Ніцой.
- Я на сьогодні підготував доповідь на тему "Закон про функціонування української мови та про обов'язкове використання її в освітньому процесі", - пише Ніцой.

Скріншот допису у фейсбук
Скріншот допису у фейсбук

Після тривалої паузи викладач, який прийшов на заміну у клас сина Ніцой вирішив викликали іншого учня.
"- Все з Вами зрозуміло, Ярославе. Сідайте. Ну що ж, продовжимо наше заняття. Відповідати буде...
Скажіть, батьки, а Ви вчите своїх дітей ввічливо, але наполегливо відстоювати інтереси України, чи цитькаєте на них, вчите мовчати і боятися, бо двійку поставлять?", - написала вона.

Нагадаємо, раніше Україна прирівняла пластикові паспорти до цифрових, захисниця мови Ніцой передбачила наслідки: "у майбутньому..."

Як повідомляє портал Знай Ларисі Ніцой зробили дуже боляче прямо у вушко 155 разів: "але це такий кайф..."

Популярні новини зараз
Потяг зніс поліцейську машину з дівчиною в кайданах на задньому сидінні: копи залишили тачку на рейках Морква на вагу золота: чому популярний овоч б'є цінові рекорди Посольство США закликало своїх громадян негайно покинути Росію Смачна домашня настоянка з калини на спирті: найшвидший рецепт корисного напою
Показати ще