У неділю, 11 квітня, пішла з життя заступниця директора з навчальної роботи Львівського поліграфічного коледжу УАД Марія Слоцяк.

Сумну новину повідомляє Рада директорів закладів фахової передвищої освіти Львівської області Facebook.

“Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч не лише з рідними людьми та колективом коледжу, але й освітянами Львівщини. Сьогодні, у цей важкий для вас час, ми разом з вами низько схиляємо голову у скорботі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а наші молитви та щирі співчуття полегшать родинне горе”, – йдеться у повідомленні.

Раніше ми писали про те, що у віці 92 років помер Костянтин Шаша-народний артист України. У віці 92 років помер Костянтин Шаша - народний артист України, соліст Харківського академічного театру опери та балету ім. Н.В. Лисенка.

Нагадаємо на Буковині відійшов у вічність голова обласної організації партії "Наш край" Микола Романюк, який був народним депутатом від Партії регіонів, а також депутатом Чернівецької обласної ради.

Популярні новини зараз

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Портал Знай писав про те, що у Харкові від коронавірус помер легендарний і геніальний хірург:"на його рахунку сотні врятованих життів".Медик помер на 66 - му році життя.