Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСпочатку були типові тренування по 45 хвилин на день, потім навантаження ставало більшим, адже у неї помітили потенціал і почали готувати до перших змагань. Свою першу медаль Христина отримала на міжклубних змаганнях у Львові у 7 років.
Зараз же дівчина є першим номером в національній юніорській збірній. І донедавна найбільшою мрією були Юнацькі Олімпійські ігри. Тепер же — "золото" на дорослій олімпіаді.
Тренування
Спочатку чотири уроки в школі, потім — тренування, домашнє завдання і сон. Таким є розпорядок дня Христини, коли попереду немає змагань. Коли ж наближається час, школа відходить на другий план і дівчина весь час проводить у залі.
"Якщо вибитися з ритму, то просто не зможеш розвиватися. Треба розставляти пріоритети. Я проводжу в залі більше часу, ніж вдома. Тож часу на прогулянки чи телевізор у мене не лишається ", — каже дівчина.
Дівчина каже, що такий графік їй підходить і вона нічого б не хотіла змінювати. У Христини найбільше знайомих "по килиму" — таких же гімнасток, як і вона. З ними дівчина інколи і проводить вільний час, але спочатку — спорт.
Тренерка Христини Ірина Руда каже те, що художні гімнастки рано завершують кар'єру, стереотип. Насправді - все індивідуально. Хтось може і до 30 років виступати, а хтось - сказати "все" у 17.
"Просто дуже часто доводиться робити вибір: або наука, або спорт; або спорт, або здоров'я; або спорт, або сім'я", - підкреслює вона.
Дорогий спорт?
Костюми для тренування, купальники для виступів, спорядження, поїздки на змагання та й, зрештою, самі тренування - це те, за що треба платити батькам гімнастки.
Тренерка Христини Ірина Руда каже, що це недешеве задоволення. Стрічка, булави, м'яч, - все те, з чим працює спортсменка, - коштують в середньому від двох тисяч гривень. Слугують же такі речі не надто довго: щойно зносяться, потрібно купувати нові.
Проте останнім часом бажаючих займатися цим видом спорту все більше. Шкіл і клубів стає все більше, конкуренція зростає, а від цього зростає і якість програм, які демонструють на змаганнях.
"Це престижно сьогодні, це олімпійський вид спорту, в якому Україна - серед лідерів", - упевнена Ірина.
Нагадаємо, що Левченко показала, як виглядає поза соцмережами: "Instagram проти реальності"
Як повідомляв портал Знай.uа, Українська чемпіонка Магучих побила рекорд і стала третьою у світі.
Також Знай.uа писав, що хмельничанка Марина Бех-Романчук завоювала шалену нагороду і посміхнулася: "найкраща в Україні".