У Львові розшукують безвісти зниклого чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся.
Про це у соціальній мережі фейсбук повідомив Ігор Зінкевич.
Так, стало відомо, що відділом №4 Львівського районного управління поліції встановлюється місцеперебування безвісти зниклого Колодій Степана Борисовича. Відомо, що чоловік 1974 року народженні мешкати за адресою вулиця Мазепи 9-б. Востаннє його бачили 21 лютого, тоді він вийшов з дому та не повернувся. Наразі про його місцеперебування нічого не відомо, його телефон відімкнений.

Зник Колодій Степан, фото з фейсбук
Зник Колодій Степан, фото з фейсбук

Особливі прикмети зниклого: зріст близько 170 см, короткострижений, очі сірі. На момент зникнення був одягнутий у зелену куртку, кросівки, джинси.
Уважно придивіться до фото, якщо ви бачили цього чоловіка чи знаєте щось про його місцеперебування, то прохання повідомити про це на спеціальну лінію 102, або ж за номером телефону 0969410917. Важлива будь-яка інформація, адже на кону життя та здоров'я чоловіка.

Нагадаємо, що у Києві поліцейські знайшли хлопчика, який сам гуляв містом, поки мати випивала. 10-річна дитина стояла на морозі і не могла повернуться додому.

Як повідомляв портал Знай.ua, розшукують безвісти зниклого літнього чоловіка. Востаннє киянина Волинця Дмитра Марковича, 1949 року народження, бачили ще 13 січня 2021 року.