На Львівщині біля озера помітили "моржів". Рятувальники просять бути обережними тим, хто вирішив купатися у холодній воді.
Про це повідомляє Центральна рятувально-водолазна служба Львівської області у соціальній мережі фейсбук.
Так, стало відомо, що на Львівщині у місті Золочів рятувальники помітили на місцевому озері людей, які займаються моржуванням. Рятувальники зазначають, що ведуть нагляд за любителями "моржування" та закликають їх бути обережними.

Фото: ФБ/ЦРВС
Фото: ФБ/ЦРВС

"Березень 2021р. Працівники Золочівської рятувальної станції ведуть нагляд за “моржами” на міському озері в місті Золочів", – зазначається у повідомленні.

Основні правила купання у холодній воді:

  • розігріти м'язи перед купанням.
  • Вперше перебувати у холодній воді лише кілька секунд.
  • Після купання слід тепло одягатись.
  • До ополонки не можна йти хворим чи на підпитку.

    Скріншот допису у фейсбук
    Скріншот допису у фейсбук

Нагадаємо, що у Києві автомобіль спалахнув, як сірник, рятувальники примчали за хвилини:"весняний кастрик".

Популярні новини зараз
Працював усе життя — а пенсії вистачить лише на хліб: після індексації українці бідніють "Телефонні повістки" військовозобов'язаним: як реагувати на усний виклик до ТЦК Заброньованим почнуть розсилати повістки: хто втратить захист від мобілізації за лічені дні - перелік Пенсіонерів обкладуть податками: у кого держава забиратиме частину виплат
Показати ще

Також Знай.uа писав, що бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Донецькій області врятували чоловіка з крижаної пастки.