Українка Мілана Дьомінова народилася передчасно на 33 тижні і це потягнуло за собою важкі наслідки у здоров’ї дитини.
Про це повідомляє ТСН.
Коли дівчинці було лише дві доби у неї розпочалися судоми і напади апное. Згодом лікарі поставили крихітці діагноз - гіпоксично-ішемічна енцефалопатія. Але вже у 4 місяці до цього діагнозу додалася симптоматична епілепсія, дифузно кортикальная атрофія, гіпоплазія мозолистого тіла, ЧАЗН (часткова атрофія зорових нервів). В коли дівчинці було півтора року у неї діагностували ще й ДЦП.

Мілана потребує допомоги, фото ТСН
Мілана потребує допомоги, фото ТСН

Реабілітація вже дала свої плоди. Дівчинка навчилась тримати голову, повзати, перевертатись і навіть намагається самостійно сидіти. Але досі не може самостійно стояти, ходити і говорити.

"Лікарі бачать перспективу, але потрібні щоденні заняття. Ми, як і кожні батьки намагаємося вхопитися за кожну ниточку, кожну інформацію вивчаємо досконально, і ми впевнені що реабілітація допоможе нашій дівчинці, адже малятко ні в чому не винна, і хочеться бачити її здоровою і щасливою, яка бігає своїми ніжками ", - каже мама дівчинки.

Через тривале лікування батьки дівчинки уже фінансово виснажені, тому вони звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти їхній донечці побороти ДЦП.
Реквізити для допомоги:
4731 2196 1412 9603 ПриватБанк
4441 1144 2557 3050 Монобанк
Дьомінова Юлія Олександрівна

Популярні новини зараз

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Сина легенди "Танців з зірками" Ілони Гвоздьової не захотіли лікувати без грошей: швидка їхала півтори години

Наташа Корольова приховувала доньку, народжену другу-гею за 50 біткоїнів: "Був у нестямі від радості"

Показати ще