Молода дружина відомого українського співака Віктора Павліка зараз активно веде свою сторінку в Instagram. Катерина Реп'яхова зараз чекає на спільну з артистом дитину та у свому блозі розповідає як проходить її вагітність.

У своєму Instagram Катерина Реп'яхова вже розповіла, що вони з Віктором Павліком чекають на сина, якого назвуть Михайлом. Цього разу у розділі stories дівчина розповіла, що зранку прокидається з біллю по всьому тілу, проте коли вона відчуває, як рухається її синочок, то їй стає краще.

Катерина Реп'яхова, скріншот stories
Катерина Реп'яхова, скріншот stories

" Я сьогодні прокинулася і відчула, як умне болять всі кістки, всі боки. Але, я все одно щаслива, адже коли я відчуваю ворушіння малюка мого, це щось", - розповіла Катерина Реп'яхова у stories.

Катерина Реп'яхова, скріншот stories
Катерина Реп'яхова, скріншот stories

Також Реп'яхова зазначила, що останнім часом її живіт досить активно збільшується. Адже зовсім нещодавно обхват талії був 86 сантиметрів, а тепер уже 90.

Нагадаємо, Катерина Репяхова "випадково" розкрила ім'я майбутньої дитини

Популярні новини зараз
53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" Екстрасенс Макс Гордєєв розповів, як окупанти намагатимуться знищити українців "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова показала, де народжуватиме дитину

Також Знай.ua писав, Віктор Павлік відвіз вагітну дружину на курорт