З 1 березня в Україні перерахували пенсії. На Львівщині "оновлені" виплати отримали 589 тисяч громадян, однак підвищення отримає лише 471 тисяча.

В Головному управлінні Пенсійного фонду у Львівській області пояснили, що індексація переважно торкнетьсч тих, хто вийшов на пенсію до 2018 року та мав невисоку зарплатню.

"Не підлягають перерахунку пенсії, які призначені або перераховані у зв’язку з переходом з пенсії з інвалідності на пенсію за віком у 2018, 2019 та 2020 роках, по яких застосовувалася нова середня зарплата по Україні, яка враховується для обчислення пенсії. Також не підлягають індексації пенсії, які призначені спеціальними законами – держслужбовцям, науковим працівникам, прокурорам та суддям, які отримують довічне грошове утримання. Але якщо пенсіонер працює – це не впливає на індексацію. Індексація проводиться автоматично, звертатися до ПФ немає потреби", – розповіла начальниця Головному управлінні Пенсійного фонду у Львівській області Галина Недзельська.

Після перерахунку виплата підвищилася у 70% пенсіонерів Львівщини, та у 80% від кількості осіб, яким проводили перерахунок. Втім, більшість отримають підвищення виплати у межах 100 гривень.

Нагадаємо, аферисти відкрили полювання на довірливих пенсіонерів: відбирають майно і переписують спадщину

Популярні новини зараз

Головне за ніч: українці в полоні морозу, образ "дурепи" від Тіни Кароль, день всіх матусь та загадкова загибель школярки

Володимир Зеленський зробив важливу заяву в День пам'яті: "Ми не можемо уникнути війни"

Надя Дорофєєва в купальнику показала стрункі ніжки на березі моря: "Стала обличчям…"

Як виглядала Оля Полякова в 20 років: час пощадив співачку, архівні кадри

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", українці вимагають прив'язати тарифи на комуналку до прожиткового мінімуму: "злочин проти народу"

Знай.ua писав, українців масово змусять повертати гроші за субсидії: перевірять пенсіонерів, безробітних та пільговиків.