У Сполучених штатах Америки пацієнт збирається судитися з лікарями, які помилково робили йому кесарів розтин.
Про це повідомляє "World News Daily Report".

Так, стало відомо, що у США34-річний Леслі Морган Вайт збирається судитися з лікарями, котрі помилково зробили йому кесарів розтин. Варто зазначити, що американець має ожиріння. Нещодавно у нього почали сильно боліти груди, тому він зателефонував до служби порятунку.

Фото: World News Daily Report
Фото: World News Daily Report

Тоді чоловіка доправили у медичний центр Сент-Метьюз, співробітники котрого прийняли рішення про негайне переведення чоловіка у відділення допомоги пологів і зробили анестезію.

“Мої геніталії ніхто не помітив?”, – питає чоловік.

Вайт розповів, що після того, як провели кесарів розтин, пройшло як мінімум 30 хвилин, поки фахівці не зрозуміли, що мова йде не про вагітність. Згодом вони поставили діагноз – серцевий напад. Тепер чоловік бажає отримати в якості компенсації $1,2 млн.

Популярні новини зараз
Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме" Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..." Як нашвидкуруч зробити свічку без воску: "запчастини" знайдуться на будь-якій кухні Як відмити темні рукави та кишені у пуховика: 2 способи без прання та хімчистки
Показати ще

Нагадаємо, у Хмельницькому з лап смерті витягують молоду виховательку: "Уражено 90% легень"

Як повідомляв "Знай.ua", вихователька заклеїла дітям роти скотчем і втекла з садка: скандал на всю Україну

"Знай.ua" писав, 19-річна вихователька раптово померла на очах у дітей: "Швидка б не допомогла..."