Ольга Фреймут - відома українська телеведуча, яка отримала популярність завдяки програмі "Ревізор", яки виходила на Новому каналі. Телеведуча викликає не аби який інтерес у громадськості, тому за її життям з задоволенням слідкують тисячі фанатів.
Саме тому у мережі створюють десятки фан-сторінок зірки. На одній з таких сторінок freimuteam опублікували архівний знімок Фреймут та її влучну цитату про стосунки.
На опублікованому фото Ольга Фреймут сидить на підлозі та позує на фоні стіни. Навколо телеведучої розкидані серця з паперу. На серці, яке тримає Фреймут написано "Щастя".

Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam
Ольга Фреймут, фото: instagram freimuteam

"Якщо ви нещасливі в стосунках, ідіть на волю", - таку цитату Фреймут опублікували під знімком.

Для фото зірка обрала стильний костюм чорного кольору. Під піджак Фреймут одягла класичну білу сорочку та доповнила свій образ стильним взуттям чорного кольору. Теледіва зробила повсякденну укладку та вирішила зробити макіяж, який одразу ж приковує до себе погляд. Вона вдало підкреслила очі та доповнила все помадою.

Нагадаємо, що Ольга Фреймут показала нестаріючу красу на заздрість Кароль і Каменських: 38 років ні в одному оці.

Як повідомляв портал Знай, Фреймут обійняла підрослу дочку і дала мамам безцінну пораду.

Популярні новини зараз
Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Також Знай писав, що Ольга Фреймут у білому перетворилася на ніжного ангела: "Любіть".