22-річний чернівчанин Богдан нещодавно отримав диплом політолога в Києво-Могилянській академії. Роботу за спеціальністю відклав, адже підписав контракт і йде до лав Збройних сил України.


Хлопець зазначив, що вперше зіткнувся з війною у добровольчому медичному батальйоні "Госпітальєри", тож перспектива потрапити на фронт його не лякає.

"Війна в Україні триває. Вважаю, що захист своєї землі в певній мірі стосується кожного чоловіка, зокрема й мене. Тому, власне, хочу присвятити цьому якусь частину свого життя. Особливо зараз, коли Україна в стані війни", – каже Богдан.

Контрактник Богдан, скріншот із відео
Контрактник Богдан, скріншот із відео

Серед контрактників багато таких, хто не служив ніколи, тож вони спочатку здобувають військовий фах та проходять кількамісячну підготовку в навчальних центрах. Тих же, хто має перерву у службі менше 5-ти років та йде служити за своїми військовими спеціальностями, направляють безпосередньо до частини.

"Звісно, певні ризики і небезпеки є невід’ємними проявами війни, тим не менше, захищати свою державу необхідно", – пояснює він.

Популярні новини зараз
Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Цими грошима більше не зможете розрахуватися — які монети та купюри треба терміново обміняти Українцям дадуть гроші на генератори та сонячні панелі — як забезпечити свою оселю електрикою і не залежати від графіків Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Нагадаємо, що молодий медик покинув роботу в пологовому будинку і пройшов крізь пекло війни: "життя або смерть".

Як повідомляв портал Знай воїни ЗСУ миттєво виявили позиції окупантів та вогневі точки.

Також Знай писав, що ЗСУ відобразили майстерність протитанкових батальйонів.