Стало відомо про те, що з життя раптово пішов батько героя України Василя Сліпака. Велика трагедія.

Таким чином повідомляється, що Ярослав Сліпак був батьком Василя Сліпака, українського оперного співака. Він помер всього через тиждень після того, як відзначив своє 80-річчя, в неділю, 31 Січня.

Про цю трагедію повідомили на сайті Львівської міської ради. Ярослав Сліпак був фахівцем виробничого підрозділу, у нього залишилися дружина Надія і син Орест.

У повідомленні йдеться про те, що це велика втрата для всієї родини, близьких і друзів. У нього була стійка позиція стосовно країни, і тільки тверда духом людина могла виховати справжнього героя України.

Популярні новини зараз
Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook про покійного висловився колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян написавши про те, що тепер вони удвох. Чоловік все життя важко працював, і виховав двох чудових дітей.

Раніше портал Знай.ІА писав про те, що у Харкові від коронавірусу помер легендарний і геніальний хірург: "на його рахунку сотні врятованих життів" Медик помер на 66 - му році життя.

Портал Знай.ІА писав, що на Тернопільщині вбивця тату-майстра отримав довічне: ні краплі жалю. Суд виніс остаточне рішення, але вбивця може подати апеляцію.

Також портал Знай.ІА писав, що в Чернівцях раптово зупинилося серце працівниці наукової бібліотеки ЧНУ імені Юрія Федьковича-жінці було всього 48 років.