Мешканець Львова зареєстрував петицію з пропозицією створити єдині проїздні квитки для комунальних автобусів та електротранспорту. 

Наразі львів`яни змушенні майже щодня зіштовхуватися з проблемою складних маршрутів, коли по місту неможливо без пересадок дістатися з однієї частини міста в іншу. До того ж, проблеми виникають і з оплатою пересадок. 

Пасажири громадського транспорту міста, які їздять комунальними автобусами (АТП №1) та тролейбусами чи трамваями (ЛКП “Львівелектротранс”) з пересадкою з автобусу на трамвай/тролейбус та навпаки, не можуть оплачувати проїзд проїзними квитків (місячними або квартальними). Такі квитки у Європі - типова практика, реалізувати яку неважко, проте у Львові її досі нема.

Мета петиції — розробити та запровадити часові проїзні квитки для автобусних маршрутів, які діятимуть і в електротранспорті.

Популярні новини зараз

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Показати ще

“Без запровадження місячних та квартальних карток для комунальних автобусів система львівського міського громадського транспорту залишатиметься не достатньо ефективною та надто віддаленою від транспортних систем інших європейських міст, де подібна практика вже існує протягом багатьох десятиліть”, — кажу автор петиції Володимир Кубіцький.

Нагадаємо, раніше Андрій Мальований звітував про важливу акцію: "кілька тонн сміття"

Як повідомляє портал «Знай.uа» Кияни зможуть викидати сміття "по-європейськи": "величезний крок"

Також "Знай.uа" писав, що Alyona Alyona влаштувала "зоряне" прибирання сміття на Гідропарку в Києві: "назбирала г * вна"