У Вінниці заклад  Darkside Sushi Hub вирішив покреативити, аби привернути увагу клієнтів. І в команди вийшло, щоправда, не так, як планувалося. Так, тут вигадали нову назву для страви: рол "Сталін". 

"Авторський витвір" виклали на сторінці закладу у  Facebook: "Потужний, бескпомпромісний, величний і це все про ролл "Сталін". Наш авторський витвір, який не залишить тебе байдужим". 

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

У коментарях переважну більшість користувачів нова страва дійсно не лишила байдужими. 

У відповідь представники ресторану почали виправдовуватися, що мали на увазі "зовсім не те".

Схоже, це не дуже допомогло, оскільки свою сторінку ресторан видалив з Facebook.

Раніше  у Львові хлопець розгулював у футболці з зображенням комуністичного символу і написом "СРСР", порушуючи тим самим закон про декомунізацію. Про це повідомили в поліції Львівської області. Так, у Львові у центрі міста місцеві жителі помітили чоловіка, який розгулював у футболці з зображенням комуністичного символу. Очевидці викликали на місце пригоди правоохоронців. 

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай,  представники російської православної церкви зажадали "переселити" тіло Леніна з Мавзолею в інше місце.

Нагадаємо, що на  Закарпаття в місті Чоп в рамках декомунизации з молотка пішов пам'ятник Володимиру Леніну, який викупили за скажені гроші.

Також повідомлялося, що  українці незадоволені перейменуванням вулиць. Виявляється, більшість респондентів або індиферентні, або і зовсім проти декомунізації