Наші герої Ешлі і Біллі полюбили один одного з першого погляду. Але Біллу відразу ж довелося ділити свою кохану ще з однією людиною. У Ешлі є молодша сестра Ханна, у неї синдром Дауна. Весь свій вільний час Ешлі присвячує сестричці.


Біллі нічого проти цього не мав, і відразу ж полюбив цю добру дівчинку. Коли Біл робив пропозицію своїй коханій, то поставив важливе питання не тільки Ешлі, але і її сестрі Ханні, так у нього стало відразу дві нареченої. І так незабаром вони разом відсвяткували своє незвичайне весілля.


На весіллі у Ханни замість звичайної клятви в любові запитали чи бере вона Білла в кращі друзі, і дівчина відповіла: так. І їх оголосили найкращими друзями назавжди. Після цього Білл поклявся у вічній любові своїй коханій Ешлі.

Популярні новини зараз
Світом шириться смертельна інфекція, від якої немає ліків — може вбити лише один укус комара Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня
Показати ще

Невеста уступила свое место другой

Когда невеста уступила свое место другой, гости просто ахнули. Вот это свадьба!

Geplaatst door Гвоздь op Woensdag 2 september 2020

Нагадаємо, що у Києві 94-річна бабуся продавала ляльок, щоб накопичити на операцію, серце вщент

Як повідомляв портал "Знай.ua" , багатодітна мама ледь не рознесла маршрутку через " не той папірець

Також, "Знай.ua" писав, що самотня Українка усиновила трьох діток-сиріт і ледь втекла з рідного Донецька