Львів'янка, яка бореться з раком потребує фінансової допомоги, аби отримати шанс на повноцінне життя. 

Про це повідомили на сторінці подруги хворої львів'яни Надії Мартинюк. 

Молодій мамі зі Львова Надії Крит лікарі поставили страшний діагноз - В-лімфобластна лейкемія. Жінка вже пройшла 11 блоків хіміотерапії, але 11 місяців приймання хімії далися в знаки. 12 блок хіміотерапії львів'янка, нажаль не змогла прийняти, бо її організм почав відштовхувати препарати які їй вводять. 

Фото: Надія Крит


Лікарі зазначають що наразі припиняти лікування в жодному разі не можна. Єдиний варіант зараз для жінки - пересадка кісткового мозку за кордоном. Жінку згодилися лікувати у німецькій клініці Helios.Перший прийом з обстеженням там коштує від 6000 до 8000 тисяч євро. Сім'я жінки не має такої суми грошей, тому звертається до всіх небайдужих з проханням допомогти. 

"З Вашою допомогою ми зможемо зберегти життя молодій мамі, адже їй є для кого жити, її маленький синочок, який є сенсом її життя дуже часто її запитує зі сльозами на очах. " Мама правда ти не помреш? Ти ж завжди будеш зі мною ?". Тільки з Вашою допомогою маленький Дмитрик має можливість обіймати і цілувати свою маму", - сказано у повідомленні.

Допоможіть будь ласка🙏🏼🙏🏼🙏🏼😥😥😥 Дорогі друзі і всі не байдужі до нашого горя, я знову дякую Вам і знову до Вас звертаюсь...

Geplaatst door Надя Мартинюк op Donderdag 27 augustus 2020

Популярні новини зараз

Галкін показав 71-річну Пугачову "у всій красі", стрункі ніжки і не тільки: "Повернув молодість"

На Тернопільщині коронавірус осиротив цілий клас - улюблена вчителька більше не повернеться до школи

Анастасія Волочкова напiдпитку дала доступ Джигурді до найпотаємнішого: "Паніна не вистачає туди"

Львівщину косить хвороба, небезпечніша за коронавірус: "Помножте на вісім"

Показати ще

Нагадавши, Знай писав, що українці збирають кошти на лікування маленького Вані, якому лікарі поставили складний діагноз. у дитини складна форма гідроцефалії. У хлопчика збільшується в розмірах мозок і черепна коробка. Його життя і здоров'я залежать від однієї операції, на яку і збирають батьки.

Також Знай повідомляв, що 21 серпня онкохвора 9-річна Вікторія Васильків зі Старосамбірщини вилетіла з мамою до Іспанії, щоб продовжити лікування

Нещодавно Знай передавав, що в Дніпрі збирають кошти на лікування дівчинки, яка випала з вікна.