Фахівці провели дослідження та з'ясували де у Львові найбрудніше повітря.

Про це повідомляє інформаційний портал Твоє місто.

Так, стало відомо, що у квітні, травні та червні у Львові пересувна лабораторія провела заміри концентрації забруднюючих речовин на найбільших перехрестях Львова. Фахівці перевірили 30 перехресть на вміст вуглецю оксиду, азоту оксиду та діоксиду й ангідриду сірчистого.

вулиці Львова, скріншот із відео
вулиці Львова, скріншот із відео


Найбільш забрудненими, де концентрація цих речових виявилась перевищеною чи не вдвічі, виявились перехрестя Стрийська – Сахарова з показником вуглецю 10,27 при нормі 5, Сяйво – Широка (8,26) та Личаківська – Пасічна (8,05).

Незначні перевищення також зафіксували на перехрестях:

Виговського – Кульпарківська
Зелена – Вашингтона
Стрийська – Наукова
Коперника – Сахарова – Нечуй-Левицького
Городоцька – Залізнична

Водночас найбільш чистими, зважаючи на значно нижчі за норму показники, можна назвати перехрестя Шевченка – Левандівська, Хмельницького – Опришківська, де нині ведуть реконструкцію вулиць і транспорт фактично не їздить, а також центральні Свободи – Беринди, Свободи – Міцкевича, Листопадового Чину – Університетська й Франка – Левицького – Князя Романа.

На решті перехресть показники або перевищують норму в межах похибки, або ж становлять менше неї.

Раніше портал «Знай.uа» писав про те, що Кияни відвоювали Протасів Яр у нахабних забудовників

Також портал «Знай.uа» писав, що Забудовники за допомогою Кличка "присмокталися" до грошового потоку на будівництво Подільського мосту, - ЗМІ

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Пенсії в Україні зростуть: хто отримає додаткові 2000 гривень Гроші змусять повернути державі: українців попередили
Показати ще

Також портал «Знай.uа» писав, що Кличко озолотил "наглядача" Комарницького – відмили мільярд на ремонтах доріг