У Львові оштрафували "Партію захисту пенсіонерів у Львівській області". Про це розповіли на сторінці "Гаряча лінія міста Львів" в соцмережі Facebook.

На сторінці з'явилася скарга від письменниці Гаськи Шиян. Жінка розповіла, що по вулиці Менделєєва, 5, орендар "Партія захисту пенсіонерів у Львівській області" знищує будівлю, яка є пам'яткою архітектури.

"Зараз нові орендарі вибивають вікна і мають намір зробити вихід на фасад, що очевидно суперечить технічним вимогам і нормам. Крім того, що це спотворює вигляд фасаду, це також послаблює конструкцію будинку, який стоїть на крутому схилі." - написала жінка.

Скарга Гаськи Шиян, скріншот: Facebook

В адміністрації сторінки повідомили, що направили дане звернення в Управління охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Популярні новини зараз
ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць" Штрафу не буде, але заплатити доведеться більше: чим загрожує ігнорування повірки лічильника Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

У результаті з'ясувалося, що орендар не мав дозволу на проведення подібних робіт. Було проведено обстеження в ході якого було встановлено, що замість віконної рами було вибито отвір в стіні щоб зробити вхід в будівлю.

Вибита стіна в будівлі, фото Гаська Шиян: Facebook

В результаті Управління комунальної власності вживе заходів щодо розірвання договору оренди.

"На адміністративній комісії 08.07 порушника оштрафовано. Додатково направили Ваше звернення в Управління комунальної власності ЛМР для зобов'язання орендаря усунути пошкодження" - додали у відповіді на скаргу.

Відповідь на скаргу Гаськи Шиян, скріншот: Facebook

Нагадаємо, що військові допомогли знайти винуватця лісових пожеж на сході України

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Дніпрі олень паркування помстився за штраф інспектору зламаним носом

Також,"Знай.uа" писав, що Чернівці ризикують залишитися без тролейбусів