Іноземця, якого 6 років розшукує Інтерпол, затримали у Львові.

Останні п'ять років чоловік переховувався в Одесі.

31-річного естонця, якого за шахрайство в базу Інтерполу внесла Німеччина шість років тому, затримали у львівському аеропорту.

Кайданки
Кайданки

Про це повідомляє відділення нацполіції у Львові.

Популярні новини зараз
Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Добровільний візит до ТЦК може не врятувати від штрафу: і троє дітей не допомогло В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати
Показати ще

Як стало відомо, останні 5 років чоловік переховувався в Україні. Весь цей час жив в Одесі. Напередодні ввечері, вирішивши полетіти до Туреччини, він не пройшов перевірки документів. Чоловіка затримали і відправили в ізолятор тимчасового утримання.

Зараз йде процес його екстрадиції до Німеччини.

В. і. о. керівника Залізничного відділу поліції Андрій Скіра розповів: "Займався роздрібною торгівлею через Інтернет і здійснював шахрайські дії. Громадянин досить спокійно вів себе під час затримання... На питання чому він обрав саме наше місто, наш аеропорт, він пояснив, що зі Львова до Стамбула дешеві квитки".

Нагадаємо, Знай.uа писав, що з Києва з 1 липня відправляться поїзда в Бердянськ

Знай.uа повідомляв, що в харківських електричках перевіряють квитки і маски.

Нещодавно Знай.uа передавав, що Укрзалізниця відновлює транспортне сполучення між Львовом і Києвом.