Жителі Львівщини назвали проблеми, які наразі їх турбують найбільше. Серед таких війна на Сході та корупція. При цьому лише 14% мешканців Львівщини вважають, що Україна рухається у правильному напрямку, 71% – протилежної думки.

Про це свідчать дані опитування, проведеного у Львівській області протягом 6-22 червня.

Серед загальнодержавних проблем найактуальнішими 59% опитаних мешканців Львівщини назвали військовий конфлікт на Сході України, 47% – безробіття. На третьому місці – низький дохід, корупція та епідемія коронавірусу. Про ці проблеми згадали близько 30% опитаних.

вулиці Львова, скріншот із відео
вулиці Львова, скріншот із відео


Серед актуальних проблем Львівської області опитані найчастіше називали проблеми з працевлаштуванням (43%) і неякісне медичне обслуговування (37%). Близько третини опитаних згадали про поганий стан доріг, бідність, ще чверть – про занепад промисловості, алкоголізм, розкрадання земель, а кожен п’ятий – про занепад сільського господарства.

Зазначимо, що це опитування проводилось 6-22 червня серед мешканців Львова та області, старших за 18 років. Методом особистого формалізованого інтерв’ю опитано 2 тисячі людей. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Садовий змусить львів'ян спорудити літні душові - гарячої води не буде

Популярні новини зараз
"Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня В Україні очікують гіперінфляцію: чи варто скуповувати валюту до підвищення податків Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляє портал «Знай.ua» З українців жорстко вибивають борги за комуналку, залучають колекторів і забирають квартири

Також «Знай.ua» писав, що В Запоріжжі масово відключають воду, готуйтеся "сохнути" - список адрес