Один із Львівських вишів увійшов до списку найкращих навчальних закладів у світі.

Про це повідомляє інформаційний портал "Укрінформ",

Так, стало відомо, що "Львівська політехніка" ввійшла до списку найкращих вишів у світі. Зазначимо, що до цього рейтингу також увійшли ще шість університетів з України.

Фото: НУ ЛП


Цей рейтинг враховує репутацію вишу в академічному середовищі, цитованість наукових публікацій, співвідношення викладачів і студентів, оцінку випускників з боку роботодавців.

Національний університет "Львівська політехніка" це найстаріший технічний заклад вищої освіти України та Східної Європи, заснований 1816 року як Реальна школа з дозволу австрійського імператора Франца І. За результатами експертного рейтингу Львівська політехніка упродовж останніх років входить у п'ятірку найкращих вітчизняних вищих навчальних закладів.

Ілюстрація: Укринформ

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 24-30 червня для всіх знаків Зодіаку: смуга удачі Тельців, напруга Водоліїв та розчарування Дів Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Нагадаємо, львівським студентам-медикам викладають суперечливий курс з біоетики

Як повідомляв портал Знай.ua, в Україні не вистачає медичних кадрів, на боротьбу з пандемією залучають студентів

Також Знай.ua писав, медики повстали проти копійчаних зарплат в розпал пандемії