У Львові розпочали роботу продуктові ринки. Про це, а також про свої перші враження, розповіла на своїй сторінці у Facebook співробітниця Громадської ради при управлінні освіти Львова Олена Халілова.

«Сьогодні відкрились продуктові ринки по всій Україні. Описую свої враження від роботи представників продслужби! Приїхали на ринок «Тополя», що на Мазепи, перевірили наявність екранів між продавцями та покупцями, тонометри на вході та виході та всі інші засоби - присутні. Все в порядку, ринок готувався два дні до нових правил, встановлених владою», - повідомила вона.

«Сказали перекрити вулицю Мазепи - багато людей ходить, хоч ринок відмежувався від прохідної вулиці металевими щитами! Даний ринок є одним з найпопулярніших у нашому мікрорайоні, тут завжди свіжі та доступні продукти», - додає Халілова.

«Що з того виходить: «АТБ», що працює поруч, величезна черга, фрукти-овочі нічим не захищені, але туди перевірку не скеровують, і все нормально. А над ринками вирішили знущатись до останнього, бо народ потерпить. Градус напруги росте!», зазначає жінка, наголошуючи, що «представники ринку та підприємці зробили все можливе, щоб працювати та годувати свої сім'ї».

Скрін, Олена Халілова

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Фото: Олена Халілова
Фото: Олена Халілова

Фото: Олена Халілова
Фото: Олена Халілова

Фото: Олена Халілова
Фото: Олена Халілова

Фото: Олена Халілова
Фото: Олена Халілова

Фото: Олена Халілова
Фото: Олена Халілова

«Так! Дійсно була 1 травня. Порядок, люди старалися дотримуватися дистанції. Продавці мали захисні пластикові маски. Молодці», - пишуть у коментарях містяни.

Нагадаємо, у Києві можуть відкрити ринки, але є нюанс - на українців чекають жорсткі правила на базарах.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ринки після відкриття можуть закрити за одну мить, у МОЗ озвучили умови.

Також Знай.ua писав, Суворі обмеження та вхід по одному, Ляшко назвав головні умови відкриття ринків.