У Львові в озера на яких плаває велика кількість диких качок спускають каналізацію.

Відповідне звернення на "Гарячу лінію міста Львова" скерувала Наталія Павелко.

Так, львів'яни закликають міську владу очистити озера у Сихівському районі міста від сміття та каналізаційних стоків. Через численні каналізації стоки поверхня озера затягнулася фекаліями і "стоїть страшний сморід". На цьому озері вже погніздилися дикі качки, а через численні викиди їм вже немає де плавати.

Фото Гаряча лінія міста Львова


"Прошу звернути увагу та знайти винних у спусканні каналізаційних стоків у озеро на перетині вулиць Райдужна-Росиста. Дані озера і так в не надто хорошому стані із-за куп сміття та будівельних відходів. Чистка та облагородження були закладені у бюджеті 2018-2019 Сихівської районної адміністрації. Але цього ніхто не зробив", – зазначила у дописі під світлинами з місця події Наталія Павелко.

Скріншот


За словами місцевих жителів стан озер, що розташовані неподалік вулиць Росиста, Райдужна та Монастирського, вже кілька років залишають бажати кращого, але в останній час ситуація значно погіршилася.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Фото Гаряча лінія міста Львова