У Львові з 15 січня 2020 року зросла ціна у трамваях та тролейбусах, після цього з'явилися чутки, що ціна на проїзд зросте і в "жовтих автобусах". 

Про це повідомляє інформаційний портал "Четверта Студія".

Після підвищення вартості проїзду у трамваях та тролейбусах, одразу почали розповсюджуватися чутки і про підвищення вартості проїзду у маршрутках міста. Місцева влада та перевізники в один голос викрикують, що жодного підвищення ціни не буде. Однак, оминути підвищення вартості проїзду у місті таки не вдасться. 

У Львові може здорожчати проїзд у маршрутках


15 січня вартість у львівських трамваях та тролейбусах зросла одразу на дві гривні. Тепер містянам та гостям Львова прийдеться викласти за проїзд сім гривень. Варто відзначити, що виконавчий комітет постановив, що квиток придбаний у кіоску чи через електронні додатки — вартість становитиме 6 грн, а квиток придбаний у водія коштуватиме 7 грн. Вартість разового квитка для студентів в електротранспорті становитиме 3,50 грн. Проте, вартість місячної проїзної картки не змінюється — 160 грн. 

Попри підвищення ціни незмінним залишається право на безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій, відповідно до чинного законодавства України, а також пенсіонерів за віком, учнів шкіл та осіб з інвалідністю 3-ої групи.

У Львові одразу ж почалися ширитися чутки проте, що з лютого зросте і вартість проїзду у львівських маршрутках. Повідомлялося, що ціна може зрости на дві гривні. Щоб не допустити такого росту вартості, львів'ян закликають прийти на друге громадське слухання.

Мер міста Андрій Садовий заявив про те, що не бачить підстав для підняття вартості проїзду у маршрутках.  Проте перевізники “не на камеру” кажуть, що очікувати збільшення вартості проїзду треба орієнтовно з 20 лютого.

Нагадаємо, раніше різке підвищення тарифів за проїзд пересадить городян на велосипеди.

Популярні новини зараз

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Також Знай.uа писав, що у Сумах маршрутки почали вбивати пенсіонерів.

Портал Знай.uа повідомляв, що Кличко показав посинілу "картку киянина", українці були ошелешені: "Де каштанчики?!"