Львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен взяла участь у конкурсі Grandma Universe 2020 у категорії красунь 50+ та отримала титул "Grandma International". 

Про це повідомляє інформаційний портал "Depo.Львів". 

Львів'янка Оксана Бобошко-Вандерховен виборола почесний титул "Grandma International". Варто відзначити, що головна корона дісталась представниці з Естонії львів'янка стала призеркою і виборола титул "Grandma International".

Оксана Бобошко-Вандерховен


"Ви всі так дружно і тепло, разом зі мною виборювали корону. Тож, веземо її у Львів", — розповіла Оксана Бобошко-Вандерховен.

Конкурс краси


Варто відзначити, що львів'янці Оксані Бобошко-Вандерховен вдалося повернути із забуття імена українських жінок кінця ХІХ – початку ХХ століття, які були першими, хто виступили за право жінки на активну суспільну діяльність завдяки своїм культурним та мистецьким заходам.

Популярні новини зараз

Настя Каменських у піжамі побешкетувала біля дзеркала – магія поза Хогвартсом

Коронавірус перетворює Україну на Італію, в МОЗ показали наслідки недотримання карантину

Донька Заворотнюк шокувала фанатів зізнанням – "Охопила паніка і страх"

Медики виявили нові небезпечні симптоми коронавірусу, як розпізнати захворювання

Показати ще

Конкурс відбувався з 19-23 січня у місті Софія в Болгарії.

Нагадаємо,  скандально відома Наталія Болюх, яка завоювала титул "Міс Львів" в 2018 році, виступила на російському телебаченні і поскаржилася на переслідування з боку українських націоналістів. Їй нібито влаштували "репресії" у рідному Львові.