Львівський обласний військовий комісаріат підбив підсумки роботи районних військкоматів, проведеної впродовж поточного року. Про це розповіли у прес-службі відомства.

Серед військкоматів Львівщини визначили переможців та нагородили їх. Головні досягнення призерів – стовідсотково виконана норма призову, як весняного, так і осіннього. Загалом від Львівської області до лав Збройних сил України цього року вступили майже 1,5 тисячі осіб.

Фото: Львівський обласний військовий комісаріат

Зокрема, на першому місці опинився Городоцький районний військовий комісаріат, другу сходинку посів Дрогобицький районний військовий комісаріат. Третє місце присудили Жовківському районному військовому комісаріату.

Крім того, досягненням Львівського обласного військового комісаріату є те, що молоді львів’яни, призвані для несення строкової служби, стануть одними з тих небагатьох, хто служитиме у Президентському полку та у складі десантно-штурмових військ України.

Популярні новини зараз
ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей Або працюйте, або сидіть на пенсії: стареньких змушують кидати роботу Пенсіонерів можуть виселити з власних квартир: хто ризикує стати безхатьком Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Нагадаємо, українця забрали в армію прямо з Мcdonald's, батько б'є тривогу.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що у Харкові влаштували полювання на призовників, скандальний момент потрапив на камеру.

Також портал "Знай.uа" писав, що у Тернополі влаштували нічну облаву на призовників.