25 жовтня 2019 року Міністерка освіти і науки Ганна Новосад прибула з робочим візитом у Львів. Вона відвідала конференцію "Туринський процес 2018-2020", заклади освіти та місцевий реабілітаційний центр.

Новосад розповіла, що Міністерство освіти відібрало 7 областей, які будуть боротися за 20 мільйонів євро в рамках європейського проекту. За ці гроші переможці планують модернізувати училища.

До Льова прибула Анна Новосад.

Кожна з областей висунула по 3 заклади професійної технічної освіти, на базі яких планується створити Центр професійної досконалості.

Популярні новини зараз

Головне за день 10 грудня: держзрада Порошенка, головна забаганка Путіна та його погрози масовою різаниною

Степаненко не витримала після весілля Петросяна: "Якщо це правда..."

Із залицяльником доньки Заворотнюк трапилося лихо: колишній Корольової примчав на допомогу

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Львівська область ввійшла до цієї сімки і отримає мінімум 2 млн євро від ЄС на побудову та осучаснення центрів професійної освіти.

Крім того, Міністерка освіти розповіла про ситуацію із зарплатами для вчителів. За її словами, всім вчителям підвищити зарплату нереально. На це потрібно 20 мільярдів додаткових коштів, а це ляже на місцеві бюджети.

Міністерка освіти Ганна Новосад у Львові

Geplaatst door Galnet op Vrijdag 25 oktober 2019

До наступного року таку суму знайти не вдасться, тому допомога в першу чергу буде тим категоріям вчителів, яким це потрібно найбільше.

Нагадаємо, що влада міста Львів планують подати заявку на проведення Зимових Олімпійських ігор у 2030 році і юнацьких Зимових Олімпійських ігор в 2028 році.