ГУ ДСНС у Львівській області повідомляє, що сьогодні, 18 жовтня, на Львівщині пройдуть показові навчання ГУ ДСНС України. Рятувальники будуть тренуватися в пошуку та порятунку людей в умовах гірської місцевості. 

Тренування пройдуть поблизу населеного пункту Труханів Сколівського району Львівської області.

Рятувальники зберуться у горах, аби побачити демонстрацію техніки і оснащення підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області. Також, в рамках навчань, вони будуть проводити розвідку заблукалих у гірській (лісистій) місцевості за допомогою наземних пошукових груп, кінологічних розрахунків та сучасних засобів повітряної розвідки (квадрокоптерів) та навчаться організації  управління під час здійснення пошуково-рятувальних робіт у гірській (лісистій) місцевості.

Серед переліку тренувань також є  порятунок людей в гірській місцевості за допомогою різних способів, рятування людей на водних об’єктах в гірській місцевості силами підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області та водолазно-рятувальною службою.

Також до показових навчань входить надання медичної та психологічної допомоги постраждалим.

Нагадаємо, що в харківському парку Горького пройшли навчання майбутніх рятувальників

Як повідомляв портал Знай.ua,  Верховна Рада України прийняла законопроект, який передбачає зміни до переліку військових і корабельних звань.

Також Знай.ua писав про те, що дітей у Запоріжжі будуть навчати роботи: як сприйняли школярі новий предмет