Вигадливі українці йдуть на великі ризики, нелегально провозячи через кордон продукти та товари, які потребують обов'язкового декларування. Порушення при проходженні митного контролю відбуваються мало не щодня, тому працівників пропускних пунктів дуже важко ввести в оману, до яких хитрощів ви б не вдавалися.

Так, 16 жовтня вночі через пункт пропуску "Шегині – Медика" намагався проїхати 47-річний мешканець Львівщини. Він прибув автомобілем марки "Тойота" з Польщі.

Співробітники львівської митниці вирішили провести поглиблену перевірку транспортного засобу та виявили 80 кілограмів твердого сиру, з яких 50 кілограмів перебували в самотужки адаптованому до цього запасному колесі автомобіля. Запаска знаходилася під багажником автівки.

Популярні новини зараз
Чекайте на справжню лавину подорожчань: що підніметься у ціні через зростання тарифів і валютного курсу Українці вимагають знизити тариф за електроенергію: людям навіть їсти не приготувати На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку "Газмережі" закликали по-новому платити за доставку газу: що потрібно знати споживачам
Показати ще

У зв'язку з даним фактом продукти та автомобіль було вилучено. Справу про порушення проходження митного контролю митники скерують до суду.

Нагадаємо, що передача конфіскованих авто відбувається після торгів

Як повідомляв портал Знай.ua, на Львівській митниці викрили маштабну схему

Також Знай.ua писав про те, що 8 жовтня співробітники львівської митниці сидять без роботи.