Львівська політехніка приваблює у свої стіни абітурієнтів з усієї України. Такий попит на освіту саме в цьому львівському вузі зумовлений високим рівнем професіоналізму викладачів та якістю знань, які надають працівники відомого університету.

Відтепер Львівський виш може похвалитися ще й своєю присутністю у рейтингу найкращих вищих навчальних закладів Європи.

Рейтинг з 350 найкращих університетів Східної Європи і Центральної Азії склали спеціалісти британської консалтингової компанії QS, який створюють подібний список вже вшосте. До нього увійшли 20 українських вишів, лідером серед яких є Київський національний університет імені Шевченка, що посів 29 сходинку. До першої сотні найкращих також увійшли КПІ ім. Сікорського, який займає 67 місце і ХНУ ім. Каразіна, що перебуває на 68 позиції.

Популярні новини зараз

Леонід Кравчук у реанімації підключений до ШВЛ - ЗМІ

Дружина Віктора Павлика Катерина Репяхова показала свій гардероб після народження сина: "Шо попало"

Зірка "Величного століття" Мер'єм Узерлі показала сімейну ідилію: справжнє жіноче царство

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Показати ще

Львівська політехніка, СумДУ, Києво-Могилянська академія та Харківська політехніка розташувалися у другій сотні найкращих вишів.

У третій сотні знайшлося місце НУБіП, ДОНТА, Черкаському університету імені Хмельницького, УжНУ, ДНУ ім. Стуса, ХНУРЕ, НАУ, Дніпровській політехніці, ХНЕУ ім. Семена Коваля, Острозькій академії. Київський лінгвістичний університет, Кременчуцький університет ім. Остроградського та Вінницький національний технічний університет розташувалися в четвертій сотні.

На перших трьох місцях розташувалися російські навчальні заклади, а у топ п’ять увійшли Тартуський університет в Естонії та Карлов університет у Чехії.

Нагадаємо, що напередодні чергового випуску тревел-шоу "Дома краще!", ведучий розповів чим вразила його Вінниця

Як повідомляв портал Знай.ua, старшокласники Калузького ліцею погодилися на унікальний експеримент

Також Знай.ua писав про те, що через просідання будівлі всіх студентів довелося екстрено евакуювати.