У одному з сіл Львівщини селяни вийшли з мирною акцією протесту на трасу Львів- Ужгород. Протестуючі вимагають відремонтувати ділянку дороги  Стрілки – Мшанець, про яку навесні місцевий священник Роман Гром зняв кліп.

Акція протесту триває у селі Лопушанка Львівської області. Селяни стверджують, що, згідно обіцянок місцевої влади, ремонт дорожнього покриття на даній ділянці мав розпочатися ще на початку літа, але роботи відклали у довгий ящик через брак коштів у місцевому бюджеті. Наразі  Старосамбірська РДА не внесла у титульні списки ремонтів на 2019 рік аварійну автомобільну дорогу, а бюджет вже сформували. Тому Жителям Лопушанки доведеться чекати або ж наступного року, або ж виділення додаткового фінансування.

Про це повідомив керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Львівської обласної державної адміністрації Роман Кокотайло.

Жителі Львівщини вже не вперше намагаються привернути увагу до проблем із даною дорогою.

Ще в березні у мережі з'явилось кавер-відео на пісню гурту Kazka, де в тексті піднімали наболіле питання. А в серпня місцевий священник виклав у мережі ще одне відповідне відео.

Нагадаємо, що у Москві пройшла акція на підтримку політв'язнів, у якій взяли участь близько 25 тисяч осіб. 

Як повідомляв портал Знай.ua,  2 жовтня євробляхери запланували провести у Києві черговий мітинг

Також Знай.ua писав про те, що мітингувальники виступили проти рішень українського уряду