25 вересня у Львівській міській рад повідомили про відзнаку, яку отримав Львів на церемонії представлення громадської спілки "Global 100RE Ukraine".

Церемонія була проведена під час роботи 15-ї міжнародної конференції "Енергія з біомаси 2019". Відзнаку за прагнення та лідерство на шляху до 100% чистої енергії отримав директор львівського комунального підприємства "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Лев Підлісецький, який являється одним із авторів закону "Про ринок електроенергії" наголосив, що місто Лева являється одним із нечисельних міст України, де дбають про зменшення шкідливих викидів та стимулювання розвитку зеленої енергетики в місті. За такими амбітними цілями - майбутнє екологічного та гармонійного використання природних ресурсів.

Популярні новини зараз

Українські "боги війни" підготувалися до зустрічі з окупантами: "Завжди потужно"

Заради музики пішов з дому: молодий киянин покаже батькові свій талант на "Голосі країни"

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Аліна Гросу жорстко відповіла на нападки Олі Полякової: "Нехай заздрить мовчки"

Показати ще

"Ці ідеї потребують популяризації, щоб люди розуміли та підтримували їхню суть. Тому отримання такої відзнаки – вагома подія для міста та містян",- наголосив Лев Підлісецький.

Нагадаємо, що Євген Кузнецов показує на власному прикладі, як потрібно збирати сміття

Як повідомляв портал Знай.ua, українців попередили про глобальну катастрофу

Також Знай.ua писав про те, що мешканці Харкова скаржаться на цілодобові шкідливі викиди в повітря