25 вересня у Львівській міській рад повідомили про відзнаку, яку отримав Львів на церемонії представлення громадської спілки "Global 100RE Ukraine".

Церемонія була проведена під час роботи 15-ї міжнародної конференції "Енергія з біомаси 2019". Відзнаку за прагнення та лідерство на шляху до 100% чистої енергії отримав директор львівського комунального підприємства "Зелене місто" Вадим Ноздря.

Лев Підлісецький, який являється одним із авторів закону "Про ринок електроенергії" наголосив, що місто Лева являється одним із нечисельних міст України, де дбають про зменшення шкідливих викидів та стимулювання розвитку зеленої енергетики в місті. За такими амбітними цілями - майбутнє екологічного та гармонійного використання природних ресурсів.

Популярні новини зараз
Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..." Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

"Ці ідеї потребують популяризації, щоб люди розуміли та підтримували їхню суть. Тому отримання такої відзнаки – вагома подія для міста та містян",- наголосив Лев Підлісецький.

Нагадаємо, що Євген Кузнецов показує на власному прикладі, як потрібно збирати сміття

Як повідомляв портал Знай.ua, українців попередили про глобальну катастрофу

Також Знай.ua писав про те, що мешканці Харкова скаржаться на цілодобові шкідливі викиди в повітря