У одному із міст Львівщини комунальники лінуються вивозити сміття. Через безвідповідальне ставлення відповідних служб до своїх обов'язків місто тоне у горах сміття, які утворюються біля спеціальних баків.

Мешканці Стрия Львівської області змушені терпіти спорід і розгардіяж біля сміттєвих баків, які ущерть наповнені відходами. Містянам нема куди викидати свої пакети, тож вони мають складати їх поряд. Сміття накоплюється у величезні купи, які потім ще й розтрушує вітром та яке розтягують бродячі тварини.

Популярні новини зараз
Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда" На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво"
Показати ще

Фотографії сміттєвого "апокаліпсису" виклали в мережі небайдужі мешканці, які змушені терпіти байдужість комунальників і "насолоджуватися" аромати, які йдуть від куп непотрібу. Жителі Стрия стверджують, що звалище, за яким не доглядають служби міста, знаходиться між двома дитячими майданчиками. Містяни намагаються натиснути на совість комунальників, нагадуючи, що сміттєзвалище знаходиться на вулиці, де жив герой Небесної Сотні Андрій Корчак. "Стид і срам!",- говорять обурені мешканці.

Нагадаємо, що у повітрі Києва виявили значні перевищення гранично допустимої концентрації ряду небезпечних сполук.

Як повідомляв портал Знай.ua, екологи визначили забруднення поверхневих вод на річці Тяжилівка.

Також Знай.ua писав про те, що що чекає нашу планету і людство у майбутньому