У мерії Львова наполегливо рекомендують не відвідувати заклади громадського харчування, які належать депутату Львівської міської ради від Блоку Петра Порошенка "Солідарність" Григорію Козловському. Таке прохання мотивують хронічною несплатою податків до бюджету міста.

У департаменті економічного розвитку повідомляють, що три громадські заклади Львова ухиляються від сплати податків: "Королівська пивоварня", "36 По", "Кабінет". як кажуть посадовці Львівської міської ради, податки є основним важілем в утворенні бюджету міста. Вони дають змогу ремонтувати дороги, садочки, школи в місті.

"У місті Львові є ряд закладів, які сплачують в бюджет нуль гривень ПДФО, при тому використовують всю міську інфраструктуру та послуги. Ми не рекомендуємо мешканцям та гостям міста відвідувати ці заклади громадського харчування, оскільки власники таких закладів вчиняють не чесно по відношенню до інших підприємців та мешканців Львова",- говорять у департаменті.

Популярні новини зараз

Полякова, Осадча, Цибульська чекають на появу цієї крихітки: хто батько

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Дан Балан показав Тіні Кароль, що таке справжній "Скандал"

Показати ще

Також співробітники департаменту висловлюють подяку тим підприємцям, які розуміють важливість податкового збору, та вчасно вносять кошти до міського бюджету, сприяючи розвитку Львова.

Нагадаємо, що глава Офісу президента Андрій Богдан отримав майже удвічі більше за Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.ua, «Кешбек для споживача» суттєво підвищить відповідальність бізнесу перед споживачем

Також Знай.ua писав про те, що з січня по липень 2019 року до державного бюджету від розмитнення авто на "євробляхах" надійшло 7,084 мільярдів гривень.